Yhteystiedot

Yhteystiedot

Suomi ja Pohjoismaat                  

Oy Mesmec Ab
Måttisenkatu 3
67700 KOKKOLA

Puh. +358 207280 680
Fax +358 6 8326 811
info@mesmec.fi

Englanti, Irlanti, Skotlanti

FPE UK Ltd
Haarslev House - Paddock Road - West Pimbo
Skelmersdale - Lancs - WN8 9PL - England

Puh. +44 (0)1695 455 500
Fax +44 (0)1695 455 555
www.fpeuk.com

Yhteyshenkilö: Mr Peter Molcher
Puh. +44 (0)7796 950 508



Myynti Mats Strandvall

Mats Strandvall
Toimitusjohtaja

Puh suora: +358(0) 207 280 682
GSM: +358(0) 400 862 694
mats.strandvall@mesmec.fi

Markkinointi / Myynti / Henkilöstö Anders Asplund

Anders Asplund
Varatoimitusjohtaja

Puh suora: +358(0) 207 280 683
GSM: +358(0) 50 50 50 587
anders.asplund@mesmec.fi

Myynti Jonny Granvik

Jonny Granvik
Myyntipäällikkö, Agentuurit

Puh suora: +358(0) 207 280 684
GSM: +358(0) 40 648 1996
jonny.granvik@mesmec.fi

Projektointi / Suunnitelu Mika Mäkelä

Mika Mäkelä
Suunnittelu- ja laatupäällikkö

Puh suora: +358(0) 207 280 685
GSM: +358(0) 40 841 4962
mika.makela@mesmec.fi

Projektointi / Suunnittelu Juha-Antti Kärki

Juha-Antti Kärki
Konesuunnittelija, DI

Puh suora: +358(0) 207 280 695
GSM: +358(0) 44 282 4465
juha-antti.karki@mesmec.fi

Projektointi / Suunnittelu Ville Jutila

Ville Jutila
Projektipäällikkö, sähkö ja automaatio

GSM: +358(0) 40 7303234
ville.jutila@mesmec.fi

Tuotanto Antti Mäkelä

Antti Mäkelä
Työnjohtaja, Hitsauskoordinaattori, IWS

Puh suora: +358 (0) 207 280 690
GSM: +358 (0) 40 7765 814
antti.makela@mesmec.fi

Koneistamo Valto Korkeakangas

Valto Korkeakangas
Työnjohtaja

Puh suora: +358 (0) 207 280 686
GSM: +358 (0) 40 9627 836
valto.korkeakangas@mesmec.fi

Hallinto Eveliina Känsälä

Eveliina Känsälä
Talouspäällikkö, äitiyslomalla

GSM: +358 (0) 40 581 3857
eveliina.kansala@mesmec.fi

Hallinto Anne Rintalahti

Anne Rintalahti
Talouspäällikkö

GSM: +358 (0) 40 581 3857
anne.rintalahti@mesmec.fi

HUOLTO Mika Mäkelä

Mika Mäkelä
Huolto

Puh suora: +358(0) 207 280 685
GSM: +358(0) 40 841 4962
mika.makela@mesmec.fi